7 Şubat 2017 Salı

Golden Rose Online Alışveriş ..

Merhaba güzel takipçim değerli okurum :)
Yine bir küçük alışveriş yazısıyla burdayım. Golden Rose sitesinden ilk kez online alışveriş yaptım. Golden Rose son zamanlarda parlayan bir marka bana göre, çok beğenilen ürünleri ve sıkı takipçileri var. Bende, bana tavsiye edilen birkaç ürünü almak için online alışverişi tercih ettim çünkü avm lerdeki standlarında yada drugstore tarzı mağazalarda bulamadım.


Aldığım ürünlerin toplu gösterimi :) İnstagramda son zamanlarda keşfettiğim bir kız var, "karamelsekeriii" öyle güzel tırnakları varki ne sürse harika duruyor, e bende özeniyorum tabi :) Aldığım iki oje onun eseri :) 


Biri bu oje, onda enfes görünüyordu. Çok hoş bir gül kurusu, baharlık kışlık güzel bir renkBir diğeride bu oje, muhteşem bir gri. Du bakam bende nasıl olacak bu gri :)Birkaç yıl aradan sonra simli ojeler geri geldi, bende çok severim ama çıkarırken zorluyo insanı. Biliyorum alüminyum folyolu bir takım yöntemler varda pöff benim için uzun iş :))Bir süredir essence markasının oje kurutucu damlasını kullanıyorum, elimde birde top coat olsun istedim bunu alıverdim :)


Asıl mevzu bu çok övülen kaş kalemiydi canlar ballar, ama nooldu bilin ? Kalemin rengi bana açık kaldıı :(Görkem Karman'ın mac kinda sexy rujuna muadil gösterdiği ruj  Golden Rose Velvet Matte 27 numaraİşte bu kadar aldıklarım, bu ara fena alışveriş çekiyor canım heran yeni bi yazı gelebilir yani :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

GÜZEL BİR PARA BİRİKTİRME YÖNTEMİ $ £ € TL ..

Merhaba blog okuyan tatlış insanlar :)   2018 yılının bu ilk postunda size yakın zamanda öğrendiğim bir para biriktirme yönteminden bahsedi...